Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Priit Loog on jaanuaris laval koos Improteater Impeeriumiga

13.01.2015 12:32

Endla teatri näitleja Priit Loog annab jaanuaris koos Improteater IMPEERIUMIGA oma elu esimesed täis-improvisatsioonilised etendused.

Impeerium ja Priit LoogImproteater IMPEERIUM mängib sel hooajal etendusi koos külalisnäitlejatega. Igal kuul osaleb improviseeritud etendustes üks veel improvõõras Eesti teatri näitleja. Jaanuaris on Improteater Impeeriumiga koos laval Priit Loog.
Priit Loog on mitmekülgne näitleja, kes lisaks alates 2007. aastast Endla teatris töötamisele on üles astunud ka telelinal sarjades „Pilvede all“, „Tuulepealne maa“ ja filmides „Detsembrikuumus“ ning „Vasaku jala reede“. Loogil on olnud varasem kokkupuude improvisatsiooniga ka tele-shows „Vilde tee“.

Priit Loog ütleb, kommenteerides tunnet, mis teda improvisatsioonilist teatrivormi katsetades valdab: „Kui ilm on nigel, aga ujuda tahaks, tuleb appi impro ja pakub suurepärast võimalust tundmatus kohas pea ees vette hüpata. Kasvõi südatalvel. Impro etendused on nagu etendused ikka, lihtsalt selle väikese vahega, et impros on ainult esietendused. Kahte ühesugust ei ole. Näitlejale on see hirmutav ja erutav, vaatajale loodetavasti nauditav!“

Etendused koos Priit Loogiga toimuvad 20. jaanuar kell 19.00 Tartus Genialistide Klubis ja 22. jaanuar kell 19.00 Tallinna Kammerteatris.

*
Improteater on üle maailma levinud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, kõik juhtub siin ja praegu, mängitava loo sisu kohta midagi eelnevalt kokku leppimata.
Improteater ImpeeriumImproteater IMPEERIUM sündis 2014. aastal, kasvades välja Eesti esimesest improvisatsioonilist teatrivormi viljelevast trupist. IMPEERIUMI truppi kuuluvad viieaastase improkogemusega kutselised näitlejad Tarvo Krall, Erki Aule, Merilin Kirbits, Maarika Mesipuu-Veebel (Rakvere Teater), Kati Ong (Endla Teater), Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Mairi Jõgi. Veel on trupis muusikud Ragnar Toompuu (Nikns Suns), Madis Jürgens, Madis Kreevan (Taavi Peterson & Üdi) ja valgustajad Martin Makarevitš ning Mario Saarik ning projektijuht Monika Tomingas.

facebook.com/improimpeerium
improimpeerium.ee
https://www.facebook.com/video.php?v=892071130805121&set=vb.731761613502741&type=3&theater

Lisainformatsioon:
Kati Ong
+ 372 55 632 006
[email protected]