Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Portselansuits Teatriliidu saalis

01.08.2007 13:54

1. augustil 2007 kell 21.00 esietendub Jim Ashilevi "Portselansuits" Teatriliidu saalis (Uus tn. 5). Tüki on lavastanud Lauri Lagle (Eesti Draamateater), kunstnik on Laura Kõiv (EKA stsenograafiaüliõpilane). Osades mängivad Kristo Viiding ja Maarja Mitt (EMTA Lavakunstikooli 23. lennu üliõpilased) ning Sten Karpov (Endla teatri näitleja).

Minimalistlik näidend kolme tegelasega. Või kahe tegelasega? Või siiski kolmega, sest kelleks õieti pidada oma sisemist koletist, omaenese vaimu deemonlikku varju - seda, kes teeb iseenda kohalolu sulle talumatuks? Kes on su armastust jälitav surma sugulane? „See polnud haigus, see kõik olin mina,” ütleb Ike. „Ma tahtsin ainult kodu näha enne, kui ma oma kadumisjalutuskäigule asusin. Ma oleksin pidanud sind vaatama, ütlema head aega ja lahkuma. Nüüd me oleme isegi rohkem õnnetud, kui varem. Sina arvad, et ma olen aru kaotanud ja mina pean jälgima, kuidas sa haihtud.“

"Portselansuitsu" pileteid on võimalik osta teatri kodulehelt, Piletimaailma müügipunktidest ning 1 tund enne etendust kohapealt. Kodulehelt ostetud piletid saab kätte Piletimaailma müügipunktidest.

Täpsem info:
www.draamateater.ee/index.php?lk=20&show=241