Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

PolygonTeater otsib hapnikku rahvusvahelisel areenil!

16.11.2009 11:13

PolygonTeater otsib lavastusega "Hapnik" esmakordselt endale hingamist rahvusvahelisel teatrifestivalil Baltic Circle 2009, mis leiab aset Helsingis 18.–22. novembrini 2009.
Kohaselt tuntud mõtteterale: ükski prohvet pole kuulus omal maal, jõuab PolygonTeatri teine lavastus "Hapnik" rahvusvahelise teatripubliku ja ekspertide ette Helsingis.

"Me leiame, et teatrikompanii PolygonTeater unikaalne sõnumi edastamise viis teatriloomes saab olema üllatav ja nauditav nii Soome tavapublikule kui ka teatriprofessionaalidele," ütleb 9-aastase uuendusliku suuna teatrifestivali direktor Eva Neklyaeva. Eelreklaamides on nimetatud "Hapnikku" hip-hop lavastuseks tema musikaalse esituslaadi ning tseremoniaalse ülesehituse tõttu.
Kes teab, kes teab – ehk muutub tänu eesti MCde ühisele palvele, et meil lubataks hingata tõelist hapnikku, seegi kord teatrisaal katedraaliks?

"Hapnik" etendub festivalil ühe põhiprogrammi lavastusena 21. novembril kell 17 Q-teatteris. Osades Kristjan Sarv, Elina Pähklimägi ja Päär Pärenson. Lavastaja Tamur Tohver, kujundaja Reet Aus, liikumine ja helikujundus Päär Pärenson.
Lisateave Baltic Circle kodulehelt http://www.q-teatteri.fi/baltic_circle/eng/index.html 

Soomes antud etenduste järelkaja: http://www.hs.fi/tulosta/HS20091123SI1KU02ali 
 
Tamur Tohver
PolygonTeater
Teatrikool TeatriPolygon
+372 51 58118