Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Polygon Teater ja Polygoni teatrikool alustavad uut hooaega

01.09.2014 12:28

Polygon Teater alustab sel sügisel oma hooaega vastuvõtukatsetega Polygoni teatrikooli. Sel aastal tegutseb kool lisaks Tallinnale ka Tartus. Vastuvõtukatsed toimuvad 8. septembril Tartus ning 15. septembril Tallinnas
Teatrikool ootab oma rühmadesse kõiki alates 7-eluaastast. Koolis jagavad oma teadmisi Aita Vaher, Tamur Tohver, Karin Rask, Harriet Toompere, Inga Lunge, Tanel Jonas ja paljud teised. Lisaks alustab uuel aastal ka Polygon 30+. Tegemist on teatriõppega täiskasvanutele vanuses 30+.  TeatriPolygoni õpperühmade eesmärgiks on ennekõike isikuareng ja loominguline eneseväljendus draamaõppe kaudu. Täpsem info vastuvõtu ja kooli kohta Polygon Teatri kodulehel poly.ee või aadressil [email protected].

Araabia ooAlates 17. septembrist on kõigil taas võimalik näha kevadel esietendunud ning kriitikute ning publiku kiidusõnu pälvinud lavastust "Araaba öö".
Saksa kaasaegse näitekirjaniku ja lavastaja Roland Schimmelpfennigi “Araabia öö” on 21. sajandi muinasjutt, urbanistlik triller ja unenäoline armastuslugu, mis leiab aset tüüpilises magala kortermajas.
Lavastaja Tamur Tohver, lava ja kostüüm Illimar Vihmar ja Keili Retter, valguskunstnik Triin Hook. Mängivad Kristiina-Hortensia Port, Meelis Rämmeld, Karin Rask, Mart Aas ja Roland Laos. Etendused 17., 18., 19., 24. ja  25. septembril kell 19 Polygoni amfiteatris (Rävala pst 8). Vaata: https://www.youtube.com/watch?v=oK9mnks1hmA

24. oktoobril esietendub Polygon Teatris Martin Alguse "Väävelmagnooliad", lavastajaks Tamur Tohver.
Lavastus põhineb tõestisündinud loo ainetel. Ühel päeval saabub karjäärinaise ellu tema invaliidist isa, kes äkitselt väga oma tütre hoolitsust vajab. Naine soovib aga teha kõik, et isa hooldamisest pääseda, kuna isa oli tema vastu lapsepõlves vägivaldne. Naise elukaaslane toetab tema püüdlusi alguses igati – aitab naisel veel paremat töökohta saada ning ka isa hooldamisest pääseteed leida. Ühel hetkel mees kaob, jättes naise üksi kaotatud karjäärivõimalusega ning oma hädise isa ja lapsepõlvetraumadega. Martin Alguse tekst on napp, luuleline ja kujundlik – pigem poeesia kui olmerealism. Lavastuselt on oodata taas mittetavapäraseid lahendusi. Mängivad Karin Rask, Anti Kobin ja Eero Spriit. Lavastuse kunstnik on Kalju Kivi. Etendused:  24., 25., 30., 31. oktoober ja 1.,6., 7., 8., 13. ja 15. novembril kell 19 Polygoni amfiteatris (Rävala pst 8).

Piletid kõigile etendustele on müügil Piletilevis.

Rohkem infot: poly.ee

PolygonTeater Facebookis:
https://www.facebook.com/PolygonTeater

Polygoni teatrikool Facebookis:
www.facebook.com/TeatriPolygon

Teate edastas:
Katrin Maimik
Polygon Teatri pressiesindaja
+37256502721
[email protected]
poly.ee