Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Polygon Stuudio tähistab näidendikuud Viidingu ja Rätsepa “Olevustega”

13.10.2014 09:38

Polygoni Stuudio õpilased loevad näidendikuu raames 14. oktoobril kell 19 Juhan Viidingu ja Tõnis Rätsepa näidendit "Olevused". Ettelugemine toimub Tallinnas aadressil Rävala 8, 7. korrusel.
Laval on Harri Ausmaa, Jane Lauter, Helen Kask, Kadri Enn, Rebeka Rummel, Martin Kork, Aleksander Erstu, Kristjan Tammjärv, Kristel-Birgit Potsepp, Anna Maria Jäetma, Siimar Kivisild, Heleri Heinrand, Kristina Ojaperv, Anna Helena Liiv, Sandra Laura Luhtein, Elisabeth Pikker.

Kõik on oodatud! Sündmus on kõigile tasuta.

Eesti Teatri Agentuur tähistab sel aastal oma 20. juubelilt ning kuulutas sel puhul oktoobrikuu "Eesti näidendi kuuks". Näidendikuul on kutsutud osalema nii teatriasutused kui ka inimesed, kes näidendiloominguga otseselt kokku puutuvad.

Viidingu ja Rätsepa "Olevused" (1979): Tegemist on tagasimõtlemisega. See tähendab, et lugu ei ole edasifantaasia. On prügiväljad, üks tuba ning Lai Kivi. On püss ja klaver ja peegel. Ja siis on kaheksa Olevust. Jah, lugesid õigesti, mitte inimest vaid Olevust. Kuidas inimesteks saada, seda nad ei mäleta.

Teate edastas:
Katrin Maimik
56502721
[email protected]
poly.ee