Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Pipi vallutab Linnahalli

13.12.2006 14:27

Kolmapäeval, 13. detsembril kell 19.00 esietendub Tallinna Linnahallis "Pipi Pikksukk". Astrid Lindgreni raamatul põhineva muusikali libreto autor on Sulev Nõmmik, heliloojad Ülo Vinter ja Ülo Raudmäe ning laulutekstid on kirjutanud Enn Vetemaa.

Esmakordselt esietendus muusikal 1969. aasta 31. oktoobril Estonia teatris, sellest ajast saati on ta saatnud mitut põlvkonda lapsi. Sulev Nõmmiku lavastust mängiti järgneva 25 aasta jooksul üle 400 korra.

Nüüd astub Pipi rollis Linnahalli lavale Kadri Adamson. Teistes osades Sepo Seeman, Kaili Viidas, Jaanus Mehikas, Marika Vaarik, Andrus Vaarik, Terje Pennie, Raivo Rüütel, Danne Dahlin, Indrek Pertelson või Heiki Nabi jpt. Lisaks teeb kaasa suur muusikalikoor, tantsurühm, XXI sajandi orkester, hobune ja ahv.

Muusikali lavastaja on Marko Matvere, muusikaline juht ja dirigent on Erki Pehk (RO Estonia), koreograaf Märt Agu, dekoratsioonikunstnik on Krista Tool, kostüümikunstnik Gerly Tinn ja grimmikunstnik Tiiu Luht.

"Pipi Pikksukka" mängitakse Tallinna Linnahallis detsembrikuu jooksul 13 korda. Piletid on müügil Piletilevi ja Piletimaailma müügikohtades ning Statoili teenindusjaamades üle Eesti.

Lisainfo ja pressifotod:
Jarmo Seljamaa
e-post: [email protected]
tel: 53 766 653
www.muusikal.ee