Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Pipi Pikksuka ja Täismängu viimased etendused

05.10.2011 16:06

Viimane etendusKümmekond päeva enne „Pipi Pikksuka“ ja „Täismängu“ viimaseid etendusi on saalis istekohti vaid siis, kui keegi on neist südamevaluga loobunud, kuid publik nõuab lisa. Näitlejad tulevad lavalt alla publiku sekka, teatritöötajad tõmbavad hõlmad koomale ja teevad oma ametipostidel ruumi veel viimastele õnnelikele. Nimelt pani Rakvere Teater „Täismängu“ viimasele etendusele müüki 20 eksklusiivset lisakohta lava taga ning valgus- ja heliruumis, kust fännidel avaneb võimalus osa saada etenduse telgitagustest.

Pipi Pikksuka sõbrad kõigist põlvkondadest kohtuvad peale viimast etendust armastatud tegelastega korraks veel isiklikult.

Viimastele etendustele tulevad kokku kõik, kes aastate jooksul neis kahes lavastuses üles on astunud – kutsutud on 4 Annikat ja 3 Selma Zaitseva Õuna. Näitlejate statistika järgi on „Pipi Pikksuka“ 14 rolli alates esietendusest 1998. aastal mänginud 35 näitlejat ning „Täismängu“ 12 rollis on publik alates 2003. aastast näinud 25 näitlejat. Mõlemat lavastust on mängitud 200 korda, millega lüüakse Rakvere Teatri rekordid ja tehakse Eesti üks tipptulemusi.

Rakvere Teater tänab kõiki kaasteelisi – kirjanikke, näitlejaid, lavastajaid, kunstnikke, tehnikuid, administraatoreid, ajakirjanikke ja muidugi publikut!

Elvis Efert
Turundusjuht
SA Rakvere Teatrimaja
E-mail: [email protected]
www.rakvereteater.ee