Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Pina Bauschi Keskus otsib festivali programmi tantsu-, muusika- ja sõnalavastusi

28.02.2024 14:32

Eredavärvilisele, peamiselt sinistes ja oranžides toonides on valgelt kirjutatud "FRAGILE".

Pina Bauschi Keskus otsib seitset tantsu-, muusika- ja sõnalavastust festivali FRAGILE – the International Festival for Young DanceMusicTheatre programmi, mis toimub 24. septembrist 6. oktoobrini 2024 Wuppertalis Saksamaal. Festival ootab kandideerima kestlikult loodud ja noori kaasavaid (laval ja/või prooviprotsessis) lavastusi. Kandideerimine kestab kuni 24. märtsini 2024.

Wuppertali Schauspielhausis toimuv festival püüab kaardistada kliimaneutraalseid viise lavastuse väljatoomiseks ning ökoloogilise kestlikkusega seotud esteetikaid. Programmi oodatakse lavastusi, mis kõnetavad nii nooremat publikut kui ka vanemaid põlvkondi. Festivalietendused võivad toimuda kas siseruumides või õues.

Festivali programmi kandideerimiseks tuleb esitada lavastuse kirjeldus, mis hõlmab lavastuse kestlikkust puudutavat infot, eelarvet, eestvedajate elulookirjeldusi, kõigi projektis osalejate nimekirja, videonäiteid ning tehnilisi vajadusi. FRAGILE festivali programmi valitud lavastuste meeskondadele pakutakse majutust ja tehnilist tuge, hüvitatakse reisikulud ning makstakse honorari ja päevaraha.

Rohkem infot leiab Pina Bauschi Keskuse kodulehelt.