Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Piletilevi teadaanne seoses eriolukorra kehtestamisega

13.03.2020 13:49

Vastavalt 12.03.2020 Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale on Eesti Vabariigis avalikud kogunemised keelatud kuni 01. mai 2020. See tähendab, et seaduse järgi ei saa toimuda sellel ajavahemikul ükski kultuuri- ja meelelahutusüritus.

Sellega seoses palub Piletilevi kõigil klientidel varuda kannatust kuniks saavad selgeks kõikvõimalikud korraldajate pakutavad edasilükkamiste või ärajäämiste plaanid ja nendega seotud ostetud piletite vahetamise või tagastamistega seotud tingimused ja protseduurideks vajalike ressursside olemasolu tagamine.

Seoses suure infovooga ei suuda Piletilevi vastata üksikute juhtumitega seotud küsimustele, saabuvate küsimuste maht on väga suur, koondame teemad ning koguneva info põhjal esitame teabe esmajärjekorras Piletilevi kodulehel. Konkreetsete ürituste kohta edastame informatsiooni kodulehel sündmuse info rubriigis. Lisaks saadetakse informatsiooni internetist piletiostnutele e-kirjade teel.

Olgem üheskoos mõistvad kogu kultuuri- ja meelelahutussektori suhtes, andke veidi aega ning edasilükatud ürituste puhul võimalusel ärge pileteid tagastage.