Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Piip ja Tuut Teatri uus hooaeg algab Haide Männamäe 50. juubelisünnipäevaga

10.08.2021 14:27

Piip ja Tuut Teater alustab uut hooaega 11. augustil 2021 kell 19 koomilise kontserdiga "Ai Heit Mjuuzik", kus Haide Männamäe kehastab teatrile pühendunud lavatöölist, kel tuleb oma 50. juubelisünnipäeva õhtul teatris tööl olla. Kontsert võtab üllatava pöörde, kui ka lavatöölisel avaneb võimalus prožektorite valgusvihus särada.     

Lisaks Haide Männamäele, kes ka tegelikult tähistab selle etendusega oma esimest juubelit, astub primadonnana lavale Maris Liloson ja pianistina Siim Selis. Konferansjee osas on Toomas Tross. Etendus toimub vaid ühel korral ja annab piduliku stardipaugu teatri 12. hooajale, mis toob toob publiku ette neli uuslavastust. 

Juba 17.augustil esietendub A.H.Tammsaare üliõpilasjutustusel põhinev noorte armastuslugu "Pikad sammud". Lavastaja Aksel Ojari. Helilooja Anna Pärt. 

Oktoobris jõuavad esmakordselt lavale Piip ja Tuut TV-st nähtud kirju galerii tegelaskujusid uues lavastuses "Piip ja Tuut teevees väikse suhkruga"

Novembris kolib Piip ja Tuut Teater suurele lavale Sakala 3 teatrimajas, kus esietendub Leelo Tungla ja Mari Amori muusikaline lavastus peredele "Siil Felix teeb bändi". Lavastaja ja kunstnik Oliver Reimann. Koreograaf Helena-Mariana Reimann. 

Veebruaris 2022 valmib Sakala 3 suures saalis teinegi uuslavastus - S. Mrožeki lühinäidenditel põhinev "Rebane - filosoof", mis on mõeldud suurele vaatajale. Mängivad Grete Konksi, Maarja Tammemägi, Stefan Hein, Kristjan Poom ja Haide Männamäe.