Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Piip ja Tuut Teatri rekorditerohke aasta 2020

04.02.2021 17:03

2020. aastal külastas Piip ja Tuut Teater kõiki maakondi rekordiliselt väikese arvu, 119 etendusega. Mängukavas olnud 13 eri lavastuse hulgas oli rekordiliselt vaid 1 uuslavastus. Ka välisriikides esineti rekordarv vähe kordi - 3 etendust Helsingis. 

Arvatavasti löödi ka telemaastikul uus rekord. Kevadel ekraanivalgust näinud "Piip ja Tuut TV" oli ainuke uus originaalne saatesari lastele ja peredele, mis toodeti väljaspool ERR-i ja oli nähtav veebis. 26 osa ilmusid vaatajate ette kaks korda nädalas perioodil 8.04-3.07 ning on endiselt järelvaadatavad piipjatuut.tv veebikanalil. Uut tähesaadet vaadati eelmisel aastal veebis kokku 94 938 korda. Sügisest ilmus "Piip ja Tuut TV" ka Kanal 2 teleekraanile. 

2021. aasta esimesed avalikud teatrietendused toimuvad nädalavahetusel 6. ja 7.veebruaril kell 12.00 Piip ja Tuut Teatris poolele saalile. Teatrisaali müüme kuni 50% jagu pileteid, et vaatajaid perede kaupa turvaliselt hajutada. Lavastuses astuvad Piip ja Tuut publiku ette erinevate loomadena, kes peegeldavad värvikalt inimloomust. See on kiire moondumismäng, kus laval on rohkem loomi kui näitlejaid. 

Esimene uuslavastus "Piip ja Tuut teevees väikse suhkruga" jõuab vaatajateni 12.märtsil 2021. Lavale ilmuvad Piip ja Tuut TV-s läbi vilksanud tegelased uutes pöörastes sketšides. 

Suvel, kohe pärast jaanipäeva esietendub Kalevipoja muuseumi õuel, Kääpal, koomiline vaatemäng peredele "Kalevipoja vägiteod ehk missa sööd, et sa nii tugev oled". Lisaks Piibule ja Tuudule löövad etenduses kaasa juba teatri varasemates lavastustes "Kassid" ja "Mauno saladuslik kadumine" mänginud noored näitlejad. 

Piip ja Tuut Teater on avatud uute rekordite löömiseks.