Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja peab 3. sünnipäeva

19.11.2013 11:19

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja tähistab oma 3. sünnipäeva ja avalikustab aasta parimaid loomingulised ja tehnilised töötajaid. Mitterahalised preemiad antakse üle Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja sünnipäeval 19. novembril kell 18 Toom-Kooli 13.

Piip ja Tuut TeaterTEATRIPREEMIAD
jagatakse välja viies kategoorias:
1. parim naisnäitleja - Piip
2. parim meesosatäitja - Tuut
3. parimad kõrvalosatäitjad - Piip ja Tuut
4. parim lavastajate tandem - Piip ja Tuut
Töötajate vähesuse tõttu ja tegema tööde suure hulga tõttu oli komisjonil väga raske kandidaate hinnata. Sestap valiti napis üksmeeles
5. parimaks meeskonnaks - teatrikohviku kööginaiskond ja teenindajad (8), mängumaja perenaine (1), teatrijuht (1), toetajad (25) ja koostööpartnerid (39), kes on üles näidanud ennastsalgavat üksmeelt ja koostegutsemise tahet.
Komisjoni kuulusid Piip ja Tuut (2).

Kolm hooaega tagasi avati Toompea paenõlval väike teatrimaja, mis on pakkunud tuhandetele peredele hulganisti rõõmu. Aastas toimub teatrimajas üle 100 etenduse ning samapalju muid kultuurisündmusi: stand-up koomika õhtud, Supiteatri etendused, seminarid, sünnipäevapeod, diplomaatilised vastuvõtud jpm. Teatriga ühe katuse all asub loodussõbralike mänguasjade- ja ronimistunnelitega sisustatud mängutuba ning kohvik Koogel Moogel.
Käsikäes vilumuse ja kogemustega on kasvanud teatrimeeskonna püüdlused kõrgel tasemel elamusi pakkuva teatri- ja köögikunsti loomiseks.

Piip ja Tuut Teater on kahel järjestikusel aastal kutsutud DRAAMA festivalile Tartusse lavastustega „Piip ja Tuut köögis“ ja „Bistro Beyond", millest viimane sündis koostöös Krepsko teatriga.
12. septembril esietendus Estonias „Piip ja Tuut 100-aastases Estonias“ koos Siim Aimla ansambliga. Piip ja Tuut on ka televisioonis, samuti ripuvad internetis Eesti lipupäevade tutvustamiseks lavastatud videoklipid /EV95.ee/. Hooaeg kulmineerub jõulukuise lavastusega Nokia kontserdisaalis „Piip ja Tuut piparköögis - Eesti klounid 15 aastat“, millega tähistatakse klounipaari 15-sünnipäeva ja millest võtab osa mitmeid kuulsaid külalisi.
Rahvusvaheliselt on teater saavutanud tuntust festivalidel Washington DCs, Sõulis ja Daegus Lõuna-Koreas, Bangalores Indias ja Bursas Türgis. Etendused augustikuise Tampere Teatrifestivali off-programmis pakkusid lisaks õnnestunud esinemistele ka väärt vastukaja: http://lahenuutisia.vuodatus.net/lue/2013/08/teatterikesan-onnenruletissa

Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja – koos kogetud elamused!

Lähem teave ja õnnitlused:
[email protected]
Haide Männamäe  5290118
Toomas Tross 56468040
Marek Demjanov 5058876