Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Piip ja Tuut Teater andis 2015. aastal üle 200 etenduse kodus ja võõrsil

21.01.2016 12:49

Piip ja Tuut Teater
Piip ja Tuut Teater andis möödunud aastal 231 etendust: 145 väljasõitudel ja 86 kodulaval Piip ja Tuut Mängumajas. Võõrsil esineti 12 etendusega ning külastati 6 välisriiki: Prantsusmaad, Belgiat, Luksemburgi, Jordaaniat, Lätit ja Soomet, millest viies esimeses esineti esmakordselt ning Tamperes, Brüsselis ja Luksemburgis jõuti kahel korral ära käia.

Elu õied
Uuslavastusi jõudis lavale 4, neist populaarseim oli esimene pere - stand-up - lavastus „Piip ja Tuut püstijalakomöödias Elu õied“, mida esitati aasta lõpuks 42 korda. Uuslavastuste hulgas oli ka täiskasvanutele suunatud muinasjutt, Taani autori ja lavastaja Soren Valente Oveseni „Elevant“.

Alanud aastal proovivad Piip ja Tuut esmakordselt kätt lavastajatena Viljandi Ugala teatris, märtsis astuvad nad üles Soomes Bravo-festivali peakülalistena ning mängivad festivalinädalal Espoos, Vantaas ja Helsingis kokku 10 etendust soome keeles. Kevadel ootab kodulaval järge läti teatrimehe Lauris Gundarsi lavastajanägemus W. Shakespeare „Hamletist“ kahe klouniga peaosas.

Suveks saavad kontsert-lavastuse küpseks telesaatest tuntud Jarek Kasari köögilaulud.

Piip ja Tuut teatrimaja
Piip ja Tuut Mängumaja väike teater tegutseb Toompeal juba 5. hooaega ja seal töötab 4 inimest. Nädalavahetuste keskpäeviti pakutakse etendusi peredele ja argiõhtutel mängitakse täiskasvanutele. Teater on väike, aga elamus suur!

Lisainfo:
Marek Demjanov
+372 50 58876
Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja
Tallinn Toom-Kooli 13