Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Piip ja Tuut Teater andis 2014. aastal rekordiliselt palju etendusi

06.01.2015 12:51

Piip ja Tuut Teater lõpetas 2014. aasta rekordarv etendustega. Üle kogu maa mängiti ühtekokku 256 etendust, neist 100 oma kodulaval Piip ja Tuut Mängumajas ja 18 etendust välisfestivalidel Soomes, Lõuna -Koreas ja Leedus.

Lõppenud aastal esietendus kolm uut lavastust: A. Krogeruse „Lummus“, lav. Marek Demjanov ning H. Männamäe ja T. Trossi käe all algupärandid „Doktor Kreutzwald ja must kunst“ ja „Valged jõulud, must kunst“. Kaasa mängisid mustkunstnikud Charlekas, Meelis Kubo ja Siim Aimla ansambel. Lavastusi esitati suvel Suure Munamäe vabaõhulaval ning jõulude eel KUMU auditooriumis. 2014. aastal pärjati Piip ja Tuut klounipaar Salme Reegi nimelise eesti teatri aastauhinnaga. 

Uue aasta esimesed etendused toimuvad Euroopa südames – Brüsseli, Luksemburgi ja Pariisi eestlaskonnale viiakse külakostiks lavastus „Piip ja Tuut kontserdil“. Etendused toimuvad 9. jaanuaril kell 11.00 Brüsselis ja kell 18.00 Luksemburgis ning 11. jaanuaril kell 13.00 Pariisi Eesti Saatkonna ruumides. Reisiseltskonda kuulub ka Vikerraadio toimetaja Tiina Vilu, kes kajastab aastaalguse meeleolusid eesti peredes ja eesti koolides Euroopas.

2015. aasta esimesel poolel jõuavad lavalaudadele kaks uut lavastust: kooliealistele Sinikka ja Tiina Nopola „Risto Räppar“, mille nimiosas on Venno Loosaar ning originaalmuusika kirjutab Jarek Kasar. Täiskasvanutele valmib Taani autori ja lavastaja Søren Valente Oveseni „Elevant“, kus Piip ja Tuut võtavad maskid maha ning astuvad publiku ette sootuks uutes rollides.

Eesti kõige väiksema majaga teater tänab oma rohkearvulist publikut ja seniseid toetajaid.

Heade soovidega,
Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja
Tallinn Toom-Kooli 13
Marek Demjanov
+372 50 58876

PIIP JA TUUT TEATRI- JA MÄNGUMAJA – KOOS KOGETUD ELAMUSED!