Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Piip ja Tuut Teater alustab uut hooaega etendustega Kopenhaagenis

17.08.2018 15:14

Piip ja Tuut tähistavad eesti 100. sünnipäeva Kopenhaagenis etendustega Kuninga aias. Ajavahemikul 17.-19.august mängitakse Taani peredele kolm etendust linna armastatuimas pargis. Koos Piibu ja Tuuduga astuvad lavale ka muusikud Siim Aimla ja Anna Regina Kalk. Etendused toimuvad EV100 sündmustesarja raames.

Samaaegselt algasid Piip ja Tuut Teatris Marek Demjanovi käe all uue lavastuse "Minu vanaisa oskas lennata" proovid. Seikluslik vaatemäng innustab vaatajat lähedastega rohkem suhteid hoidma, raamatuid lugema ja vähem nutiseadmetes aega veetma. Lavastus jõuab publiku ette 23. septembril, Energia avastuskeskuses, Põhja pst 29. Mängivad Katrin Valkna, Janek Joost, Venno Loosaar ja Aksel Ojari.Muusikuna teeb etenduses kaasa Katri Rebane.

Otse Taani pealinnast lendavad Piip ja Tuut Hiina oma kogemusi jagama maailma suurimale lastele ja noortele mängivate teatrite ülemaailmsele festivalile ASSITEJ _Artistic Gathering_ Pekingis, kus 23-24.august juhendatakse kahepäevast klouni- ja koomikakursust.

Värskeimat lavastust "Cabaret Siberia" näeb uuel hooajal DRAAMA festivalil Tartus, Balti jaama ootepaviljonis Tallinnas ja Raudtee Muuseumis Riias.

Piip ja Tuut "Hamlet" jõuab festivalidele Helsingisse, Šiauliaisse ja Rostovisse Doni ääres. Hiina jõutakse sel hooajal ka teistkordselt, sedapuhku Chongqingi ning seejärel Eesti publiku ette Brüsselis ja Luksemburgis.

Piip ja Tuut kihutasid peatusteta läbi möödunud teatrihooaja ning panid tehtule punkti juulikuise suvelavastusega "Piip 20 Tuut juubeldavad". Kokku mängiti tiirul mööda Eestit 11 etendust, mida vaatas pisut üle 2500 inimese. 20. juubeliaasta sündmused jõuavad haripunkti novembris Vaba Laval ning Piip ja Tuut Mängumajas, kui nädala jooksul tuuakse väiksel festivalil publiku ette üle poole tosina teatri repertuaaris oleva lavastuse.

Lisainfo: 
Katrin Valkna
Piip ja Tuut Teater
Tel.5500552 või 5029260