Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Piip ja Tuut tähistavad teatri 10. sünnipäeva kabaree ja vodevilliga

13.11.2020 13:59

Piip ja Tuut Teatri 10. juubeli eelõhtul mängime viimaseid kordi Lauris Gundarsi lavastust "Cabaret Siberia" KUMU auditooriumis 14-15.11 kell 19. Lavastus sisaldab unikaalseid kabareenumbreid, mis jutustavad loo kahe artisti uskumatust teekonnast Siberisse. See on kontrastne bukett absurdist, koomikast ja hingematvatest hetkedest. 

Sünnipäevaõhtul, 19.nov kell 19 ootame aga vaatajaid ekraanide ette, sest piipjatuut.tv teeb tasuta otseülekande Piip ja Tuut Teatrist, kus leiab aset ainulaadne vodevilli õhtu. Kirevat stseenide pillerkaart konfereerivad Piip ja Tuut. 

19. nov 2010.a. avasid Piip ja Tuut värskelt remonditud teatrimaja Toompeal. Kümne aastaga on publiku ette jõudnud ligi 1000 etendust ja kontserti, 35 uuslavastust, 3 teleseriaali, 2 plaaditäit Raadioteatri salvestusi ja 1 raamat. Välismaal on esinetud 20 riigis maailma eri kontinentidel: Põhja-Ameerikas, Lähis-Idas, Aasias ja Euroopas. 

2014.a. pärjati Piip ja Tuut Teatrit Salme Reegi nimelise Eesti teatri aastaauhinnaga ning 2018.a. oldi sama preemia nominent.  

Piip ja Tuut Teater on unikaalne, mitmekesise repertuaariga väiketeater, kelle peamiseks publikuks on pered.