Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Piip ja Tuut soojendavad Tõnis Mäge

07.08.2012 16:02

Eesti klounipaari Piip ja Tuut kirju suvi lennutas neid edukalt India teatriturneelt otse Suurele Munamäele, kus nad astuvad üles oma parimate lavastustega ja on soojendusartistideks Tõnis Mäe kontserdile.

Möödunud nädalal naasid Piip ja Tuut teatrifestivalilt Indiast, kus andsid 4 ülimenukat etendust täis-saalidele Ranga Shankara teatris Bangalores. „Piip ja Tuut kontserdil“ etendusi käis vaatamas üle 1200 inimese. Piip ja Tuut teatrireisi Indiasse toetas Eesti Saatkond Indias, Kultuuriministeerium ning Horizon Tselluloosi ja Paberi AS.

Selle nädala lõpus, 11. ja 12. augustil esinevad Piip ja Tuut Suurel Munamäel kahe lavastusega: „Piip ja Tuut tipp-topp“, mis koosneb parimatest klounaadi-paladest ja rahvusvaheliselt laineid löönud lavastusega „Piip ja Tuut kontserdil“, mis on omakorda soojenduseks Tõnis Mäe kontserdile.
Tänud Haanja Vallavalitsusele toetuse eest.

Etendused ja kontsert Suurel Munamäel:
L 11. augustil kell 18 etendus „Piip ja Tuut tipp-topp“ 
P 12. augustil kell 16 etendus „Piip ja Tuut kontserdil“, millele järgneb kontsert „Tõnis Mägi – esmakordselt Munamäel“

Nädalavahetuseks kolib ka  kohvik „Koogel-moogel“ Piip ja Tuut Mängumajast Toompeal koos köögimeeskonnaga Suurele Munamäele, et vaadata pilvepiirilt alla, pakkuda haanjamaalastele tuuletaskuid kukeseente ja toorjuustuga, kirjuid koeri pulga otsas ja roosamast roosamat roosamannat vahukoorega ning nautida üheskoos ehedat Tõnis Mäe kontserti.

Täpsem teave:

Marek Demjanov
5058876