Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Piip ja Tuut esitlevad pühapäeval raamatut

14.12.2017 11:56

Pühapäeval, 17.12 kell 14 esitletakse Solarise Apollo raamatupoes ahjusooja kogupereraamatut „Piip ja Tuut puhuvad juttu teatris ja köögis". Teiste raamatuid on ette loetud küll, aga sedapuhku loevad Piip ja Tuut katkendeid enda kirjutatud raamatust, teevad trikke ja jagavad lahkesti autogramme. 

Seni olid pea kõik Piibu ja Tuudu poolt loodud lavastusete või telesaadete tekstid vaid nende peades. Nüüd on esimene valik kahekümne aasta jooksul sündinud näitemängudest viimaks jõudnud raamatu kaante vahele.

„Piip ja Tuut puhuvad juttu teatris ja köögis" on naljahammastele vaikselt üksinda lugemiseks ja pihku kõkutamiseks; issidele-emmedele, et lastele haigutamata õhtujutte ette lugeda; lasteaedadele ja koolidele näitemängude lavastamiseks; väikestele teatrigurmaanidele koduse teatrielu rikastamiseks ning andunud toidugurmaanidele koos perega kokkamiseks, sest raamatust leiab ka teatridirektori ja koka Marek Demjanovi telest tuttavad toiduretseptid.

Tule kogu perega uhiuue raamatu esmaesitlusele ning ole harukordse hetke tunnistajaks, kuidas tekstist raamatus sünnib ehe etendus. Kes loeb, see naerab!

Laval näeb raamatukangelasi jõululavastuses "Pohlamoos ja seapraad" 
19.–23. detsembrini 2017 Piip ja Tuut Mängumajas ning koolivaheajal Apollo kinos lavastuses "Piip ja Tuut pimedas ja teki all".

Tutvu raamatuga: https://goo.gl/rfwiCX

Haide Männamäe 
Toomas Tross

--
Piip ja Tuut PIMEDAS JA TEKI ALL
APOLLO KINOS dets-jaan