Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Piip ja Tuut alustavad juubelihooaega

02.08.2017 12:09

Augustis algab Piip ja Tuut Teatri uus 2017/2018 hooaeg, mis on juubelihõnguline, sest klounipaar astus kakskümmend aastat tagasi, 1998. aastal, esimest korda lavale Piip ja Tuut nime all.

Müügil on garantiiga piletid
Piip ja Tuut Teatrisse oodatakse uut publikut, kes pole siia varem sattunud. Esmakordsetele tulijate pakutakse garantiiga piletit - kui etendus ei meeldi, siis ostame pileti tagasi. Täna, 2. augustil 2017 saabuvad müügile Piip ja Tuut Teatri 20. juubelihooaja piletid, neist üks osa on soodsa hinnaga kuni augusti lõpuni. Alates septembrist aga tõstetakse pisut piletihindasid, et jaksaks katta oma teatrimaja ülalpidamiskulusid.

Algaval hooajal jõuab publiku ette kolm uuslavastust peredele ja üks vanematele. Septembris toovad Piip ja Tuut lavale Olivia Saare loodud legendaarsed tegelaskujud Lõvi Lõrri ja Jänes Jassi. Oktoobris sünnib koostöös Apollo kinoga intrigeeriv uuslavastus Piip ja Tuut „Pimedas ja teki all“. Jõulude eel kolib Piip ja Tuut Teater taas KUMU auditooriumisse lavastusega „Pohlamoos ja seapraad“.

Juubeliaasta esimene töö on enim kõneainet pakkunud „Hamleti“ lavastaja Lauris Gundarsi kirjutatud ja tema käe all valmiv „Cabaret Siberia“, mis jõuab lavale Eesti 100. sünnipäeva paiku ja pakub tragikoomilise pildi sõjajärgsest kümnendist. Kevade hakul lavastab Marek Demjanov parun von Münhauseni legendide põhjal lavaloo peredele „Minu vanaisa oskas lennata“.

Välisreisidest ootavad ees festivalid Hiinas, Soomes, Rootsis ja Taanis.

Hooaja esimesed etendused on Piip ja Tuut "Hamlet" 21.–23. augustini kell 19 Piip ja Tuut Mängumajas. Sama lavastusega ollakse ka DRAAMA festivalil Tartu Uues Teatris 7.09 kell 19 ja 8.09 kell 16.

Pered on oodatud etendustele Piip ja Tuut Mängumajja juba septembri esimesest nädalavahetusest: 2. ja 10. septembril elkl 12 mängime Piip ja Tuut püstijalakomöödiat "Loomad".

20 aastat rõõmu tervele perele!