Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Perform Europe otsib oma meeskonda uusi töötajaid

09.05.2023 14:57

Rahvusvaheline rahastusprogramm Perform Europe otsib oma meeskonda kolme uut töötajat: projektide koordinaatorit, kommunikatsioonijuhti ja projektide assistenti. Ametikohtadele kandideerimine on avatud kuni 31. maini 2023.

Perform Europe on Euroopa etenduskunstide valdkonna rahastusprogramm, mis toetab jätkusuutlikke, kaasavaid ja uuenduslikke koostööprojekte Loov Euroopa liikmesriikides. Avaliku konkursiga toetatakse 2023. aastal etenduskunstide valdkonnas vähemalt 35 koostööprojekti, kogusummas 2,1 miljonit eurot. Perform Europe'i tööd koordineerib IETM (International network for contemporary performing arts).

31. maini saab kandideerida nii Perform Europe'i projektide koordinaatori, kommunikatsioonijuhi kui ka projektide assistendi ametikohale. Valituks osutunud kandidaatidega sõlmitakse tähtajaline leping, mis kehtib alates 1. septembrist 2023 kuni 31. märtsini 2026.

Projektide koordinaatori ja kommunikatsioonijuhi ametikohad on täiskoormusega, projektide assistendi ametikoht poole koormusega. Töö toimub hübriidtöö vormis, eeldades regulaarset viibimist ka Perform Europe'i kontoris Brüsselis Belgias.

Rohkem infot leiab Perform Europe'i kodulehelt.