Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Peeter Raudsepp jagab vaateid elule ja teatrile

19.05.2020 12:58

Neljapäeval, 21. mail kell 19.00 jõuab Rakvere Teatri Live'is publiku ette 2017. aastast teatri loomingulise juhina töötav Peeter Raudsepp, kes loodab, et virtuaalne vestlus aitab tal ennekõike iseenda mõtteid sõnastada ja seeläbi selgemaks saada. 

"Teatrimõte on väljaspool lava üsna eklektiline, nii on ka minu mõtted teatrist, ühiskonnast, tunnetest, näitlemisest, inimkonna saatusest ja paljust muust hüplikud, aga ehk saavad nad mulle endalegi selgemaks, kui ma neist teile räägin. Proovis näitlejate ees rääkides on seda juhtunud," mõtiskleb Raudsepp, tsiteerides Eesti kuulsaimat rääkijat polkovniku leske: "Ma ju ei tea, mida ma mõtlen, enne kui ma seda öelnud ei ole."

Raudsepp tõdeb, et tema nii kuulus rääkija ei ole, seepärast on tal mõned mõtted juba ka ette välja mõeldud, näiteks: "Miks ei võta ükski riik endale vapiloomaks ahvi? Oleme ju kõik veendunud, et just temast oleme me arenenud inimeseks ehk siis, kui poleks olnud ahve, poleks ka inimesi."

Aprilli keskel alanud Rakvere Teatri Live'id jõuavad Peeter Raudsepaga kuuenda olupildini. Väga oodatud on kõik omapoolsed küsimused, mida saab ette saata Rakvere teatri Facebooki kaudu, kirjutades ürituse postituse kommentaaridesse või teatri sõnumitesse. Otseeetri ajal on võimalik küsimusi postitada live'i kommentaaridesse.