Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Pärnu Ooperipäevad 2011

09.12.2011 09:11

Parni Ooperipaevad 2011Viimastel aastatel, seoses Pärnu uue Kontserdimaja valmimisega, on kogu Eesti üheks oluliseks muusikakeskuseks kujunenud suvepealinn Pärnu. Nüüd on see linn saanud endale veel ühe festivali: Eesti Kontsert korraldab siin rahvusvahelised ooperipäevad. Festivali eesmärgiks on tutvustada Eesti publikule euroopalikku ooperiesituskunsti meie parima akustikaga saalis Pärnus. Festivali kunstiline juht on Marika Pärk.

reedel, 9. detsembril 2011 19.00 Pärnu kontserdimaja suur saal

Peterburi Ooperiteater
Donizetti LUCIA DI LAMMERMOOR
Muusikaline draama kahes vaatuses
Salvadore Cammarano libreto Walter Scotti romaani "Lammermooride mõrsja" ainetel. Tõlgendus kaunitest meloodiatest kantud, kuid saatuslikke peresuhteid lahkavast Donizetti meistriteosest. Kaasaegse kontoritöö ning jõuka perekonna silmakirjalike inimsuhete eest põgenev Lucia on leidnud väljapääsu Gooti subkultuuris. Järgnev pettus, pealesunnitud abielu, vihkamine ning hullus viivad kaoseni, mis hukutab kolm elu. Kuid perekondlik vihavaen kestab edasi...
Etendus kestab 2,5 tundi.
Pileti hind: 27 EUR, 25 EUR, 23 EUR

laupäeval 10. detsembril 2011 18.00 Pärnu kontserdimaja suur saal

Ooperigala ÕHTUSÖÖK PARUNIGA
Peterburi Ooperiteater
Pidulikul galaõhtusöögil kõlavad armastatud numbrid vene ja maailma ooperiklassikast.
Õhtut juhib Mart Mikk
Pileti hind: 90 EUR, 80 EUR,70 EUR

Peterburi Ooperiteatri asutas (1987) Juri Aleksandrov - rahvusvaheliselt tunnustatud muusikateatri mõtestaja ja lavastaja. Teatri trupp koosneb andekatest muusikutest, kellede seas on palju Vene Föderatsiooni poolt tunnustatud loovisikuid ning rahvusvaheliste konkursside laureaate. Muusikateatri repertuaari kuulub vene ja itaalia ooperiklassika ning ühekordsed eksperimentaallavastused.

Rohkem infot: http://www.festivals.ee/?s=20