Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Pannkoogihommik väikeste ajaränduritega!

18.11.2009 14:59

Laupäeval, 21. novembril kell 11 toimub Endla Teatrikohviku I korrusel pannkoogihommik koos väikeste ajaränduritega, kuhu on oodatud kõik teatri- ja mänguhuvilised lapsed koos oma vanematega. Külas on Endla teatri uue, 12. detsembril esietenduva lastelavastuse „Väikesed ajarändurid“ tegelased Triin ja Jaanus, kellega koos on võimalik veidi ajas rännata ning mängida erinevaid mõistatusmänge. Kuulutatakse välja ka joonistusvõistlus ning pakutakse pannkooke. Üritus on tasuta! Osalejatele ka väike üllatus!

Tänavune Endla jõululavastus "Väikesed ajarändurid" viib lapsed ajamasina abil rändama. Kauge ja lähedane minevik on käeulatuses, tulevik lausa siinsamas.
Triinu ja Jaanuse vanaisa armastab väga leiutada. Ühel päeval kaob vanaisa kuhugi ära… Õde-venda avastavad vanaisast jäänud joonised ja salakirja, mida  nad hakkavad koos mõistatama. Selgub, et vanaisa on läinud rändama, aga mitte niisama, vaid ajas rändama. Väikesed ajarändurid  Triin ja Jaanus asuvad vanaisa kannul teele minevikku ja tulevikku. Nad on tunnistajaks elu algusele Ürgookeanis ning dinosauruse seiklustele Hiidsõnajalasalus. Ühe viperuse tulemusena tuleb neil teha peatus Ameerikas ning leiutada koos ettevõtlike ameeriklastega paar vajalikku asjakest. Oma rännakul määravad lapsed kohtumise oma vanaisaga kauges tulevikus. Ja nad ei jää sinna hiljaks…

Autor ja lavastaja Tiit Palu
Mängivad ja laulavad Triin Lepik, Jaanus Mehikas, Ireen Kennik, Helle Kuningas, Lii Tedre, Sten Karpov, Ahti Puudersell, Tambet Seling.
Etendused detsembris ja veebruaris! Kuni 30. novembrini on pileti hind vaid 90 krooni! 1. detsembrist alates 115 krooni.

Täpsem info: www.endla.ee

Katrin Maimik
Endla teatri avalikud suhted
T:56502721
[email protected]