Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Pääru Oja osaleb uues Netflixi sarjas “Vikings: Valhalla”

27.01.2021 15:51

Sel aastal valmib Netflixi ja MGM-i koostöös sari "Vikings: Valhalla", milles jätkuvad kuus hooaega kestnud sarja "Viikingid" sündmused. Tänaseks on selgunud, et paljude teiste näitlejate kõrval astub sarjas üles ka Pääru Oja.

Jätkusarjas "Vikings: Valhalla" liigub tegevus põhisarjast sajandivõrra edasi ning keskendub sellistele legendaarsetele karakteritele nagu Leif Erikson, Harald Hardrada ja William Vallutaja. Pääru Oja kehastab Arne Gormssoni nimelist tegelast, kes astub sarja 24 episoodist üles kümnes.

Lisaks Pääru Ojale löövad sarjas kaasa Laura Berlin, Sam Corlett, Bradley Freegard, Frida Gustavsson, David Oakes ja Leo Suter. Sarja lavastavad BAFTA võitjast Taani režissöör Niels Arden Oplev, mitu "Viikingite" episoodi lavastanud Steve Saint Leger ja Hannah Quinn. Stsenaristide hulka kuuluvad Vanessa Alexander, Declan Croghan, Eoin McNamee ja "Visa hinge" stsenarist Jeb Stuart.

Möödunud aasta septembris avaldas Pääru Oja Eesti Ekspressile antud intervjuus, et lahkus Draamateatrist ja tegeleb ühe suure projektiga, mille kohta ta täpseid andmeid avaldada ei saa.

Toimetaja: Kaspar Viilup
Allikas: kultuur.err.ee