Oulu Dance Hack otsib Põhja- ja Baltimaadest osalejaid
13.01.2025 15:57

19. kuni 23. maini 2025 toimub Soomes Oulus 10. korda Oulu Dance Hack, kuhu kutsutakse osalema Põhja- ja Baltimaade tantsijaid, koreograafe, muusikuid, programmeerijaid, meediakunstnikke, disainereid, insenere ning teisi professionaale, kes ühendavad oma töös tehnoloogia liikuva kehaga. Oulu Dance Hackile saab kandideerida 31. jaanuarini 2025.
Oulu Dance Hacki näol on tegu viiepäevase loomelaboriga, mille käigus otsitakse ühiselt võimalusi tantsu ja tehnoloogia integreerimiseks. Loomelaboris saavad osalejad mentorite juhendamisel tehnoloogiaga eksperimenteerida, improviseerida ning koguda inspiratsiooni edasiseks loometööks. Samuti pakub Oulu Dance Hack võimalust oma erialase võrgustiku laiendamiseks.
Oulu Dance Hacki korraldaja TaikaBox katab osalejate reisi- ja majutuskulud ning pakub väikest honorari. Osalejatel on lubatud Oulusse reiside ainult rongi, bussi ja/või laevaga.
Rohkem infot leiab TaikaBoxi kodulehelt.
Foto: Oulu Dance Hack