Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Otsitakse kapten Granti lapsi

16.01.2014 14:02

Kapten Granti lapsedNUKU teater korraldab tänavu suvel Lennusadamas publiku ette jõudva suure vabaõhulavastuse „Kapten Granti lapsed” peaosatäitjate leidmiseks rollikonkursi, kus otsitakse poissi ja neidu kehastama kapten Granti lapsi Robertit ja Maryt.
Konkursil osalemiseks on vajalik eelregistreerimine aadressil [email protected] hiljemalt 18. veebruariks.

Jules Verne’i kuulsa seiklusromaani lavaversioon etendub vaid augustis ja septembris Lennusadamas, sajandat juubelit tähistava jäämurdja Suur Tõll peal ja ees. Lugu räägib teadmata kadunud šoti meremehe, kapten Granti otsingutest jahtlaeva Duncan otsingumeeskonna poolt, kelle hulgas on ka kapten Granti lapsed Mary ja Robert. Seikluste- ja ohtuderohke teekonna käigus läbitakse nii meritsi kui maismaal peaaegu kogu Lõunapoolkera.

Seiklusloo dramatiseerija ja lavastaja on Vahur Keller, lavakunstnik Jaanus Laagriküll, kostüümikunstnik Britt Urbla Keller, helilooja Liina Kullerkupp. Mängib NUKU teatri trupp, NUKU noortestuudio ning külalisosatäitjad. 
Lavastus esietendub Lennusadamas Suure Tõllu pardal 10. augustil 2014, piletid on saadaval Piletilevist alates 10. veebruarist.

Roberti osasse otsib teater poissi vanuses 10–14 ja Mary osasse neidu vanuses 14–18.

Osatäitjate valimine toimub kahe vooru alusel. Esimene voor toimub 26.–28. veebruarini  ning teine voor 2.–3. märtsini NUKU teatris. Kandidaatidel tuleb ette valmistada luule- või proosatekst pikkusega kuni 3 minutit. Konkursil osalemine eeldab, et kandideerijatel on võimalik osaleda lavastuse proovides mais, juulis ja augustis ning etendustel augustis ja septembris 2014 Tallinnas.

Konkursi lisainfo:
Tuuli Raadik
[email protected]
56 352 696