Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Otsitakse inimesi, kes tahavad osaleda Paide Teatri viimases lavastuses

01.08.2022 12:56

Paide Teater kirjutab:

Augustikuu esimene päev tähendab muuhulgas Paide Teatri sünnipäeva. Seekord, 2022. aasta 1. augustil, tähistame Paide Teatri viimast sünnipäeva. Tähistamine algab täna, aga ei lõppe mitte siis, kui tõllad kõrvitsateks muutuvad, vaid kestab edasi. Kestab lõpuni välja ja ei lõppe isegi siis!

Tähistamise algusega seoses kuulutame täna välja otsingu. Nagu mitmel varasemalgi puhul, otsime me inimesi. Seekord neid, kes tahavad osaleda Paide Teatri viimases lavastuses.

Lavastusest on teada veel üsna vähe: teame, et lavastus esietendub detsembris. Me teame, et proovid algavad oktoobris, aga ettevalmistused selle lavastuse sünniks on kestnud juba palju kauem. Neli aastat vähemalt. Etendused toimuvad 8., 9., 10., 14., 15. ja 16. detsembril 2022.

Me teame ka seda, et lavastuses teeb kaasa kogu Paide Teatri meeskond, aga meil on kindel tunne, võiks isegi öelda, et veendumus, et selle lavastuse meeskonnas on veel ruumi.

Võid olla näitleja, etenduskunstnik, lavastaja, dramaturg või produtsent, aga täpselt sama hästi võid sa olla ka skulptor või kettaheitja, teadlane, perearst, peaminister või baarmen. Isegi kui sa ei saa veeta meiega kogu prooviperioodi (oktoober-detsember), siis anna end ikkagi üles. Tule nädalaks, päevaks või tunniks ja viskume üheskoos kunstialtarile.

Saada kiri (nii lühike kui võimalik) Paide Teatri kunstilisele juhile, kelle meiliaadress on [email protected] või helista ükskõik millisele Paide Teatri trupiliikmele ja anna endast teada.

Ajalukku on asja ainult julgetel. Ja neil, kes annavad endast märku enne 8. augustit 2022.

Peace out ja respekt

Paide Teater