Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“Orkestriproov” annab publiku soovil lisaetendusi

06.09.2004 12:08

Roman Baskini lavastatud Federico Fellini "Orkestriproov" annab vaatajate soovil septembris ja oktoobris lisaetendusi Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Sakala Keskuses
12. septembril kell 14 ja kell 17
19. septembril kell 14 ja kell 17

"Vanemuise" Kontserdimajas
26. septembril kell 14 ja kell 19

Pärnu Kontserdimajas
3. oktoobril kell 14 ja kell 19

Piletid müügil Piletilevis ja Piletipunkti müügikohtades.


"Orkestriproov" esietendus 9. juulil Narva Aleksandri kirikus ning lavastus avas 14. augustil ärimees-kunstikoguja Jaan Manitski uue ettevõtmise - multifunktsionaalse kunstiruumi ehk Viinistu Kunstimuuseumi katlamaja.

Lavastuse "Orkestriproov" näiteseltskond koosneb 30 Narva Sümfooniaorkestri muusikust ning ligi 20 eesti parimast näitlejast Eesti Draamateatrist, Linnateatrist, Pärnu teatrist "Endla" jne. Suveprojekt sündis SA Virumaa Muuseumid ja MTÜ Kell Kümme koostööna.

50-pealine sümfooniaorkester koguneb oma igapäevasele harjutusproovile vanasse kuulsa ajalooga kirikusse. Päeva teeb eriliseks teadmine, et proovi on tulnud salvestama televisioon.

...Ja siis see algab - nagu paljude orkestrite paljudes proovides juhtub ka siin, et unustatakse peamine, mille nimel kokku tuldi - MUUSIKA - ja hakatakse klaarima isiklikke arveid....

Lavastaja ja dirigent: Roman Baskin

Orkestrandid: Carmen Mikiver, Kaie Mihkelson, Pirjo Levandi, Epp Eespäev, Allan Noormets, Teo Maiste, Jüri Aarma, Ago Roo, Argo Aadli, Raivo E Tamm, Diana Klas, Kleer Maibaum, Martin Veinmann, Heino Torga, Alo Kõrve, Peeter Tedre, Mart Toome, Raivo Rüütel, Kalju Orro, Madis Kalmet.