Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Õpetajate ja huvijuhtide infopäev Sõltumatu Tantsu Laval

21.08.2018 13:21

Sõltumatu Tantsu Lava korraldab õpetajatele ja huvijuhtidele suunatud infopäeva, kus tutvustatakse meie tegemisi ja lastele ja noortele (kooligruppidele) suunatud programmi.

Õpetajate tasuta infopäev toimub 29. augustil kell 13.00-15.00 Sõltumatu Tantsu Laval.

Päeva programmi kuuluvad:

1) STL-i tegevust, haridusprogramme ning lastele ja koolinoortele suunatud tegevusi (töötoad, loengud, etendused) tutvustav esitlus;

2) kohvi- ja snäkipaus;

3) liikumise töötuba ZUGA ühendatud tantsijate juhendamisel, kus õpitakse looma suhtlussituatsioone ja saadakse kogemus, kuidas liikumist oma tundidega siduda.

Ootame registreeruma eelkõige huvijuhte ning õpetajaid, kes soovivad pakkuda õppekavale lisaväärtust ning on huvitatud erinevate ainete integreeritud tundidest. Samuti ootame huvitatud tantsukoolide õpetajaid.

Meie lastele ja noortele suunatud programmi saab edukalt siduda inimese- ja ühiskonnaõpetuste programmiga, kuna lasteetendused tegelevad suhtlemise, emotsioonide ja nende väljendamisega, andes liikumise kaudu lastele oskuseid teistega suhtlemiseks ning pannes mõtlema tunnete ja nende väljendamise ja käitumise üle.

Vanemale kooliastmele suunatud haridusprogramm tutvustab noortele nüüdistantsu kui üht teatrižanrit: loengud annavad mõtteainest ning pakuvad noortele ja õpetajatele erinevaid näpunäiteid ja n-ö giidi tantsulavastuste vaatamiseks ja nende paremaks mõistmiseks. Meie lavastused tegelevad erinevate teemadega, mida saab siduda ühiskonnaõpetuse või kirjanduse tundidega ning psühholoogia ja eri- ja sotsiaalpedagoogikaga.

Registreerida palutakse end 24. augustiks SIIN.