Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ooper, ballett ja kontsert Lux Expressi bussides

22.11.2013 11:53

Alates novembrikuust pakub Rahvusooper Estonia Tallinn-Narva, Tallinn-Tartu ja Tallinn-Pärnu liinidel sõitvates Lux Expressi bussides personaalsetelt videoekraanidelt vaatamiseks ooperi- ja balletilavastusi ning kontserti. Valikus on ooper „Wallenberg“ (lavastaja Dmitri Bertman, 2007), ballett „Coppélia“ (koreograaf Ronald Hynd, 2010) ja valik aariaid Georg Otsa esituses ERR arhiivist (DVD „Georg Ots – Estonia legend“, 2010). Salvestused on valminud koostöös Eesti Rahvusringhäälinguga.

„Muusikaetendused ja kontserdid on bussisõitjatele heaks vahelduseks tavapärasele filmiprogrammile ning esialgu kavas kolme kuu vältel. Kui projekt õnnestub, on Estonia tulevikus valmis valikut laiendama,“ ütles teatrijuht Aivar Mäe.

Rahvusooper Estonia ja SEBE sõlmisid koostöökokkuleppe 2013. aasta augustis. Lisaks muusikateatri tutvustamisele Lux Expressi liinidel, on Eesti Buss OÜ rahvusooperi partneriks külalisesinemistel Eestis ja piiri taga ning 2014. aasta märtsis toimuvatel Estonia teatribussi reisidel Narvast, Tartust, Viljandist ja Pärnust.

Ülla Veerg
Rahvusooper Estonia
Avalike suhete ja turundusteenistuse juht
tel. +372 683 1242
[email protected]

www.opera.ee
Estonia pst. 4, 10148 Tallinn, Estonia
Maja täis muusikat!