Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Nukuteatris esietendub jõululavastus “Muinasjutumees”

10.12.2005 11:42

Laupäeval, 10. detsembril kell 12:00 ja 14:00 esietendub Eesti Nukuteatri suures saalis nii väikestele kui suurtele muinasjutusõpradele mõeldud jõululavastus "Muinasjutumees".

Humoorika loo on Hans Christian Anderseni erinevate muinasjuttude põhjal kirja pannud Urmas Lennuk. Lavastaja Ain Prosa ja helilooja Ardo Ran Varres on mõlemad külalisena Eesti Draamateatrist, kunstnikutöö on Kalju Kivilt. Mängivad: Liivika Hanstin või Tiina Tõnis, Ingrid Isotamm või Laura Nõlvak, Karin Rask või Lee Trei, Anti Kobin või Taavi Tõnisson, Tarmo Männard või Riho Rosberg, Andres Roosileht või Hendrik Toompere ja Jõuluvana.

Ühel pimedal talveööl tuleb Muinasjutumehe juurde aluspükstes kuningas ja tahab kõik muinasjutud ära osta. Muinasjutumees ei taha neid alguses müüa, aga kuna ta kõht on nii tühi ja tuba külm, otsustab ta muinasjutud kuningale müüa. Koos hakatakse muinasjutte üle vaatama ja kauplema. Ja see lugu võiks väga kurvalt lõppeda, kui muinasjutuärisse ei sekkuks vapper pardipoeg, keda hüütakse Inetuks...

Anna-Liisa Õispuu
kirjandustoimetaja
6679 518
5021654
www.nukuteater.ee