Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

NUKU teatri plakat sai Selge Sõnumi auhinna

13.10.2014 17:01

NUKU teater pälvis Selge Sõnumi konkursil parima teabepildi kategoorias laureaaditiitli. Parimaks teabepildiks tunnistas žürii teatri sügisese piletikampaania sõnumi „Nukuteatrit igale vanusele“.

NUKUteatrit igale vanuseleKampaania sõnum loodi NUKU teatri peakunstnik Britt Urbla Kelleri, turundusjuht Annika Metsala ja kommunikatsioonijuht Hannele Kändi koostöös. „Erinevalt varasematest teatri kampaaniatest oli meie sooviks viia publikuni selge sõnum selle kohta, et NUKU teatris on lavastusi igale vanusele. Sellele sõnumile palusime peakunstnikult visuaalset lahendust,“ sõnastas turundusjuht Annika Metsala sõnumi tekkeloo. „Mina töötasin selle sõnumiga edasi ja lõin sellele tuginedes sobiva visuaali,“ täiendas Britt Urbla Keller.

Eesti Keele Instituudi direktor Urmas Sutrop ütles ERRi vahendusel, et kõnealune teatriplakat oli väga selge. „Seal oli nii vähe sõnu, teksti, aga pilt rääkis kõik: erineva vanusega figuurid, erinevast soost, peaaegu et [erineva] nahavärviga ka. Nii et kõik oli paigas,“ kirjeldas Sutrop.

Selge Sõnumi auhinna on ellu kutsunud Eesti Keele Instituudi, Euroopa Komisjoni Eesti Esinduse, Eesti Keeletoime­tajate Liidu, Eesti Kujundusgraafikute Liidu, Eesti Disainerite Liidu ja MTÜ Hooandja esindajatest koosnev komisjon, mis koondab keele-, reklaami- ja kujundusasjatundjaid. Auhindu anti sel aastal välja esmakordselt.

Auhinnaga tunnustatakse ettevõtteid ja organisatsioone, kes suhtlevad avalikkusega arusaadavalt, edastades kasutajasõbralikke kodulehti, taotlusvorme, sõidugraafikuid ja muid infosõnumeid.

Lisainfo:
Hannele Känd
NUKU teatri kommunikatsioonijuht
5669 8839 / 6679509
[email protected]
www.nuku.ee