Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

NUKU teatri piletite Partnerkaardi sooduskampaania

01.12.2014 16:47

1.–14. detsembrini on kõik NUKU teatri jaanuari ja veebruari etenduste piletid partnerkaardiga 20% soodsamad. Ühe partnerkaardiga saab ühele etendusele osta kuni 2 piletit. Piletilevi veebist ostes toimib salasõna “partnerkaart“.

Aasta alguses jõuab NUKU teatris lavale kaks uut lavastust noortele ja täiskasvanutele – noore näitlejanna Kaisa Selde füüsiline komöödia „1i“ naiseks olemisest ning kahe väge täis naislavastaja, Jaanika Juhansoni ja Helle Laasi kohtumisest sündiv nukupõnevik „Ajarefrään“. Jätkuvalt on mängukavas „Good-bye, baby“ ehk stseenid lahkumistest ja kaotustest ning „Ajuloputus“, nii teatrikriitikutelt kui publikult hulgaliselt kiitust pälvinud sissevaade sõltlase hingeellu ja võõrutusravisse. Täiskasvanute etenduste ajaks on vanematel võimalik jätta 3–7 aastased lapsed NUKU muuseumi lastetuppa (vajalik eelregistreerimine).

Kooliealised lapsed on oodatud kaasa elama seikluslikele suurlavastustele „Emma ja ajakivi ehk Nukkude teater“ ja „Väike Gavroche“ (mõlema peaosas Mart Müürisepp), kirjandusklassikal põhinevatele lavalugudele„Canterville’i lossi vaim“, „Isekas hiiglane“ ja „Nublu“ ning rännakule inimkehas lavastuses „Lugu kahest vereliblest“.

Koolieelikutele on mängukavas klassikalisi muinasjutte, nagu näiteks vendade Grimmide „Rapuntsel“ ja Hans Christian Anderseni„Muinasjutud paberil“, aga ka kaasaegseid fantaasialugusid („Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks“) ja humoorikaid rahvajutte („Vepsa muinasjutud“).

Pere kõige pisematele vanuses 2–4 sobivad värvikirevad ja lustlikud nukulavastused „Klaabu“, „Hanel oli auto“, „Pesamunad“,„Munatopskid“ ja paljud teised. Pärast väikelasteetendusi saab nukkude ja näitlejatega pildistada ning veeta aega kohvikus ning soodushinnaga NUKU muuseumis!

Lisainfo
NUKU teatri kassa
Telefon: 6679 555
E-post: [email protected]