Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

NUKU teatri Auna tänava teatrimaja piletid juba müügil

22.04.2015 14:09

NUKU levibJärgmisel teatrihooajal on NUKU teatri põhiline mängukoht Auna teatrimaja Pelgulinnas.
Juba on võimalik selle teatrimaja etendustele esimesed teatripiletid soetada. Nimelt on septembri etendused müügis ning kuni 28. aprillini ka soodushindadega. Hooaja Auna tänava teatrimajas avab uuslavastuse „Gelsomiina tsirkus“ esietendus 6. septembril. Eile alanud Lai 1 maja ehituse-eelsel tühjendusmüügil on mai- ja septembrikuu piletid müügil soodsama hinnaga.

Külalis-mängukohtade kasutuselevõtu tingivad juunis algavad ehitustööd Nunne tänaval teatri õuesaali alal, kuhu 2016. aasta suveks kerkib uus, 400-kohaline teatrimaja. „Tegutseme ehituse ajal samamoodi nagu praegu. Toimuvad mitmed esietendused ning anname etendusi ka mujal Eestis,“ kinnitab teatrijuht Joonas Tartu. „Auna majas on tänaseks ruumid etenduste andmiseks juba vastavaks kohendatud,“ lisab Tartu.

Käesolev hooaeg Lai 1 teatrimajas lõpeb 7. juunil, mil saab läbi ka visuaalteatrifestival Treff ning senise kuju ja sisuga teatrimajaga jäetakse kümneks kuuks hüvasti. Tagasi kolitakse plaanide kohaselt 2016. aasta juunis ning uus maja avatakse publikule sama aasta sügisel.

NUKU muuseum jääb uuel hooajal avatuks ning tegutseb Nunne 8 majas edasi. Sissepääs muuseumisse ja piletikassasse asub juuni keskpaigast Nunne tänaval.

NUKU teatri piletite ehituse-eelne tühjendusmüük kestab 21.–28. aprillini NUKU kassas ja Piletilevis. Kõik mai ja septembri etenduste piletid on müügil 20% soodsama hinnaga.

Lisainfo
Hannele Känd
NUKU teatri ja muuseumi kommunikatsioonijuht
5669 8839 / 6679 509
[email protected]