Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

NUKU teater avab hooaja maastikumängu ja Trafficu kontserdiga

26.08.2015 11:23

NUKU uus hooaeg
Sel pühapäeval, 6. septembril, avab NUKU teater oma 64. hooaja Auna teatrimajas. Üheks oluliseks hooaja avasündmuse osaks on peredele ja sõpruskondadele mõeldud maastikumäng, mille käigus tuleb Pelgulinnast üles otsida NUKU inimesi.

Maastikumängu eesmärk on tutvustada teekonda NUKU muuseumist vanalinnas Auna teatrimajja Pelgulinnas. Maastikumäng laotub üle Pelgulinna ja vanalinna alguse, kus tosinas punktis ootavad NUKU näitlejad ja töötajad koos eri masti ülesannetega. Mäng on jõukohane igas vanuses lastele, noortele ja täiskasvanutele.

Ühine maastikumäng start antakse kell 12 NUKU muuseumist. Kõiki osalejaid oodatakse mängu lõpetamisele kell 13.45 Auna teatrimaja juures, kus loositakse välja auhindu ja tutvustakse teatrihooaja uuslavastusi.

Kel pole võimalik kell 12 muuseumi juurde tulla, saab endale sobiva liitumispunkti leida kaardilt, mis asub NUKU kodulehel. Osalevad seltskonnad jagunevad läbitud punktide arvu järgi kolme kategoorias – 3-5 punkti läbinud, 6-8 punkti läbinud ja 9-11 punkti läbinud. Auhindadeks on NUKU meened ja teatri- ning muuseumipiletid.

Auna teatrimaja juures algavad erinevad tegevused kell 13, mil avatakse mänguala, toimuvad õpitoad ja tegutseb NUKU laiendatud kohvik. Lapsed ja vanemad saavad omavahel osavust proovida klassikalistes õuemängudes nagu näiteks keksumäng, pallikool ja viis miinust. Teatrimaja esine asfalt kaetakse koos suure ühispildiga.

Samal päeval esietenduva „Gelsomiina tsirkuse“ puhul toimuvad kaks temaatilist õpituba – NUKU muuseumi poolt köögiriistade nukkudeks muutmise õpituba ja Aita ning Vello Vaheri tsirkuseõpituba.

Kell 14.00 algab teatrimaja ette ehitatud laval ansambel Trafficu kontsert. Päev lõpeb kell 15 algava väikelastelavastusega „Tsuhh, tsuhh, tsuhh“ teatri suures saalis. Teatrimaja piletilaud on sel päeval erandkorras avatud kella 11-15 ning seal müüakse sügiseste etenduste pileteid  kuni -40% soodustusega.

Hooaja avasündmuse teatrietendused on piletiga, kõik ülejäänud tegevused tasuta. Lisainfot saab NUKU kodulehelt.


Teatri uuslavastustest, mängupaikadest ja muuseumitegevustest saab kõige parema ülevaate teatri kodulehelt. Hooaja avasündmuse info leiab ka NUKU teatri Facebooki lehelt.

Lisainfo
Hannele Känd
NUKU teatri kommunikatsioonijuht
5669 8839 / 6679 509

NUKU uus maja / teade