Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

NUKU teater alustab Laialt

28.08.2013 12:01

NUKU hooaja avamineSel laupäeval, 31. augustil algusega kell 16.00 alustab NUKU Laial tänaval oma järjekordset hooaega suure linnarahvale suunatud avapeoga.

Hooaja juhatavad sisse uued juhid – direktor Joonas Tartu ja kunstiline juht Taavi Tõnisson, kes pistavad rinda võidusõidus tõukeratastel ning kutsuvad endaga võistlema meediakanalite esindajaid. Võitjaks osutuv meediakanal saab auhinnaks eksklusiivse loo NUKUst ja nii mõnegi kelmika paljastuse!

Oodatud on kõik koos peredega, sest tegevust jätkub nii väikestele kui suurtele. Kohal on Päästeameti auto, kus saab turnida ja uudistada. Koostööpartneritena löövad kaasa veel Kinobuss, restoran Bonaparte, Eesti Lastekirjanduse Keskus ja Meremuuseum.
Peol on kohal algava hooaja uuslavastuste „Väike Gavroche“, „Väike nõid“ ja „Nublu“ tegelased. Korraldatakse mänge, kavas on loterii ja NUKU teatri töötajate omavalmistatud esemete müük, nukuteatri naistöötajate tordivõistlus ning meesnäitlejate üllatuslikud etteasted.
Toimub ka kasutatud mänguasjade vahetus, kuhu NUKU kutsub üles kõiki peolisi tooma mänguasju, raamatuid või lauamänge, mida teie lapsed enam ei kasuta, et need saaks teistele kinkida või omavahel vahetada.

Alates kella 15.00st on hooaja avamise puhul tasuta avatud NUKU muuseum.

Peol saadetakse erilised tervitused ka tänava teise otsa – samal päeval samuti hooaega avavale Linnateatrile. Kogu ettevõtmisest saadav tulu annetatakse MTÜ-le Oma Pere vanemliku hoolitsusega laste abistamiseks.

maarja@nuku.ee 
telefonitsi 5093236