Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

NUKU tähistab muuseumi ja teatri sünnipäeva

12.03.2015 10:41

Sünnipäevale oodatakse nii peresid, üksikuid uitajaid, sõpruskondi kui ka kauaaegseid fänne. Peopäeval antakse viis etendust eri vanuses külastajatele, sest nukuteatrit sobib vaadata igas eas inimestel. Pisikestele teatrisõpradele mängitakse Helle Laasi lavastusi "Metsakülad" ja "Tsuhh, tsuhh, tsuhh…", koolilastele ja teismelistele uut lavastust "Kentsakas juhtum koeraga öisel ajal" ning õhtul täiskasvanutele ja noortele mõeldud "Good-bye, babyt!". Muuseumis etendub "Okasroosike" – imekaunis nukulavastus aastast 1982.

NUKU sünnipäevMuusika-aasta puhul on kavas erinevad vahvad muusikalised etteasted – kuulda saab nii koorilaulu kui klaverimängu. Muuseumis toimuvad sünnipäevamängud ning teatri- ja muuseumimajas viiakse läbi erilisi ekskursioone lavatagustesse paikadesse, kuhu isegi teatriinimesed harva satuvad.
Pärastlõunal avatakse mõneks tunniks ainult täiskasvanutele mõeldud Dorian Gray tuba, mis tutvustab 14. juunil esietenduvat NUKU teatri suvelavastust.
Loomulikult jagatakse sünnipäeval kingitusi ning loositakse teatripileteid. Saab vahetada mänguasju ja raamatuid, maitsta näitlejate ja teatritöötajate küpsetisi, mängida teatritöötajatega lauamänge ja kuulata lemmikraamatute ettelugemist.

Sünnipäevaprogrammiga saab tutvuda NUKU teatri kodulehel www.nuku.ee/synnipaev.

Sissepääs muuseumisse ja peopäeva erisündmused on sel päeval tasuta, etendustele kehtivad tavalised piletihinnad.

NUKU muuseum sai 7. märtsil viieaastaseks ja 23. märtsil tähistab teater 63. sünnipäeva. Peopäeval peetakse meeles ka rahvusvahelist lasteteatrite päeva, nukuteatrite päeva ja teatripäeva, mida tähistatakse samuti märtsikuus.

Lisainfo
Hannele Känd
NUKU teatri ja muuseumi kommunikatsioonijuht
5669 8839 / 6679 509
[email protected]