Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

NUKU tähistab edukat teatrihooaega ning ehitushooaja algust (M)AJA peoga

28.05.2015 12:51

7. juuni õhtul toimub NUKU teatris kõigile avatud (M)AJA pidu, mis avab ehitushooaja, tähistab edukat teatri sisehooaega ning festivali Treff. Pidu toimub täpselt nädal enne suvelavastuse „Dorian Gray portree“ esietendust.

Uksed peole avatakse kell 19.30, programm algab kell 20, mil peolised viiakse ekskursioonidele teatrimaja kõige sügavamatesse soppidesse ja kõrvalistematesse nurgatagustesse. Siin-seal on tubades toimumas NUKU aja- ja maja lool põhinevaid ülesastumisi näitlejate ja NUKU töötajate eestvedamisel.

Kogu peo jooksul on avatud müstiline Doriani tuba, mis annab sisenejale aimu 14. juunil esietenduvast suvelavastusest „Dorian Gray portree“. Oodata on üllatuslike performance’id ja esinejaid, avatud on heade soovide sein, makettide näitus ja NUKU kohvik. Üle antakse Puhas Kuld ehk NUKU publiku lemmik uuslavastus sel hooajal ning piduliku lõpu saab üheksas Treff festival. Peomeeleolu tekitavad ja muusikat mängivad Ska Faktor ning NUKU DJ-d.

NUKU fuajee 20157. juuni päeval on võimalik kõigil Trefi etenduste ja muuseumietenduste külalistel osaleda tuuril õuesaali lavaaugu servale, et vaadata kohta, kuhu kerkib uus saal. Õhtune pidu on maamärgiks, kus etendustegevus teatrimajas on lõppenud ja algab nii-öelda ehitushooaeg, mille lõppedes 2016. aasta suvel on NUKU teatril uus, 400-kohaline teatrisaal praeguse õuesaali asemel. Ehitustööde käigus muutub osaliselt ka Lai 1 teatrimaja interjöör. Niisiis on tegemist viimase võimalusega pidutseda harjumuspärastes NUKU teatri ruumides.

Teater ootab peole kõiki neid, kellele NUKU kallis on ja kes soovivad NUKU m(aja) minevikku, olevikku ja tulevikku tähistada. Piletid hinnaga 5 eurot on müügil NUKU kassas ja Piletilevis.

Lisainfo
Hannele Känd
NUKU teatri ja muuseumi kommunikatsioonijuht
5669 8839 / 6679 509
[email protected]