Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

NUKU muuseum üllatab suvel külastajaid tasuta etendusega

18.06.2012 11:14

Eesti Nuku- ja Noorsooteater kutsub suvel kõiki külastama NUKU muuseumi. Koos muuseumipiletiga saab vaadata lisaks lõbusat etendust, kus lihtsad esemed justkui võluväel ellu ärkavad ning tantsima ja laulma hakkavad.

Suvelavastus „Nukumäng on imelihtne“ põhineb mitmeid aastaid repertuaaris olnud menutükil „Nukumängu ABC“. Lavastus on tõestus sellest, et nukuteater ei ole ainult sirm ja käpiknukk, vaid määratult lai ja tohutult võimalusi pakkuv kunstiala. Ja peale traditsiooniliste teatrinukkude on nukke võimalik teha kõikvõimalikest materjalidest, näiteks poroloonitükist või miks mitte ka lihapirukast! Kõik sõltub sellest, kas osatakse need esemed elustada, tunnetada materjali ja panna see liikuma, kõnelema, tundma ning mõtlema.

Seda, kuidas läbi rütmide ja liikumiste saab peaaegu eimillestki luua erinevaid karaktereid ja nukke, Nuku- ja Noorsooteatri näitlejad näitavadki. Esitusele tulevad sellised nukumängutehnikad, mida vaatajad saavad kodus ise järele teha ning veenduda, et nukumäng on imelihtne!

SUVELAVASTUS "Nukumäng on imelihtne"

T-P kell 13
Mängukoht: NUKU väike saal
Sissepääs: muuseumipiletiga

Rohkem infot