Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

nu.uniooni ja Võru Teatriateljee “Outcast/Väljaheidetud” Väimela mõisas

18.08.2008 11:32

18. augustil kell 19 esietendub Võru ligidal, Väimela mõisas loomingulise ühenduse nu.unioon ja Võru Teatriateljee uuslavastus "Outcast/Väljaheidetud", mille lavastajaks on Rootsis elav Hollandi koreograaf ja lavastaja Benno Voorham.

Lavastus "Outcast/Väljaheidetud" on reis. Reis kujutluste territooriumile. Ja sealt edasi. Publik seisab silmitsi tegelastega, keda meie (valdavalt) valge, puhas, kristlik, perekonna traditsioonidel põhinev ja heteroseksuaalne ühiskond on mingil põhjusel hakanud nimetama "teisteks". Meie ees on väljaheidetud - kõik need, kes jäävad ühiskonna äärealale ja on normist või peavoolust väljas. Lavastus uurib sundmõtteid, vääritimõistmisi, hinnanguid ja hirme, mis meil nende tegelaste suhtes on. "Outcast/Väljaheidetud" on grupiloome, mis põhineb improvisatsioonidel ja dokumentaalsel materjalil. Lavastus koosneb mitmest osast ja toimub Väimela mõisa erinevates ruumides.

Lavastaja: Benno Voorham (Rootsi) Osalejad: Marianne Kütt, Kadri Noormets, Tarmo Tagamets, Agu Trolla (mõlemad Võru Teatriateljeest), Peeter Rästas, Erni Kask (mõlemad Rakvere Teatrist), Päär Pärenson (Def Räädu Massive) ja Taavi Varm (VarmStudio).

Esietendus: 18. augustil kell 19.00 Väimela mõisas.
Ülejäänud etendused samas ja samal ajal 19., 20., 21. ja 22. augustil. Piletid (100.- /80.-) müügil Võru kultuurimaja Kannel kassas (Tel. 78 68676) ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Lisainfo:
www.nuunioon.ee ja www.teatriateljee.com