Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Novembri Tantsufestival Pärnus

03.11.2006 16:29

3.-5. novembrini 2006 toimub Pärnus teist korda Novembri Tantsufestival.

Reede õhtul kell 19.00 astuvad Endla teatri Küünis üles TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ning Tallinna Ülikooli tantsutudengid.

Laupäeval kolib festival Endla teatri Ärklisaali, kus kell 19.00 hakkavad esinema noored koreograafid oma mitmekülgse loominguga. Õhtu lõppeb Einar Lintsi tantsufilmi esilinastusega.

Pühapäeval on Pärnusse oodata kolme suurejoonelist lavastust - kaasaegse tantsu tipptegijad alustavad Küünis kell 17.00. Näha saab Jarmo Karingu "3006-must.Osa 2", Sandra Zaneva lavastust "Alkus", kus lavale istutatakse koguni puu. Pärnusse tuleb ka trupp Palm Projects lavastusega "Ikikata", mille lühendatud versioon annab ülevaate Jaapani ühiskonnas toimuvast. Näha saab suurt kostüümishow'd.

Lisaks etendustele toimuvad ka õpitoad. Pärnusse tulevad tantsuhuvilisi õpetama Ramon Paukson ning prof. Cocao. Ramon ehk Rammy on pärit Kuressaares tegutsevast tantsutrupist Semiir, pärnakatele tuleb ta õpetama hip-hopi, sest just selles tantsustiilis tuli Semiir selle aasta septembris maailmameistriks. Professor Cocao on pärit Brasiiliast, kuid juba teist aastat juhendab Tartus noori capoeira-huvilisi. Capoeira on tantsuline võitlusstiil, mis annab head kehalist koormust, kuid sobib õppimiseks kõigile. Eelkõige on capoeira seotud aga kindlate tõekspidamiste ja traditsioonidega. Cocao õpetab portugali keeles, tema mõtteid aitab vahendada tõlk.

Info ja registreerimine õpitubadesse telefonil 56495471.

Kogu festivali pass maksab külastajale 150 krooni, õpilaspiletiga saab kolme päeva pääsme 100 krooni eest. Ühe õhtu pilet on täiskasvanule 75 ja õpilasele 45 krooni.

Reedel ja laupäeval on kõik oodatud festivali klubisse Teatrikohvikus. Reedel esinevad ansambel Def Räädu ja MC J.O.C. Lisaks mängivad tantsumuusikat Dj-d (reggae, raggaton, dancehall jm). Laupäeva õhtul astub üles Pärnust pärit ansambel Under Marie, kes viljeleb indie-rocki ning ootab vanu ja uusi tuttavaid oma muusikat nautima. Pilet õhtusele üritusele on 50, flaieriga 35 krooni.