Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Novecento 100. juubelietendus!

13.02.2004 12:04

Reedel, 13. veebruaril kell 20.00 toimub UUS VANA TEATRIS juubelietendus. Vahur-Paul Põldma mängib Alessandro Baricco monoloogi "Novecento" 100.  korda. Alates 13. juunist 2002 on lavastust  näinud 1806 vaatajat.

"Kui publik käiks sama stabiilselt nagu meie mängime, igal esmaspäeval, siis võiks Novecento olla mängukavas nii väikeses saalis kogu minu elu”, ütleb näitleja ja lavastaja Vahur-Paul Põldma.
Teist igaüks saab sellele kaasa aidata, talle teadaolevate vahenditega. 
 
Virginian oli reisilaev. 20. sajandi alguses sõitis see Ameerika ja Euroopa vahet, pardal miljonärid, emigrandid ja kõiksugu kummaline rahvas. Räägitakse, et Virginianil mängis igal õhtul erakordne klaverimängija, kellel oli harukordne tehnika ja võime mängida imelist, ennekuulmatut muusikat. Kõneletakse, et kogu tema lugu oli justkui hullus, et ta olla sündinud sellel laeval ja et ta pole sealt kunagi maha astunud...

Tõlkija Vahur-Paul Põldma, muusikaline kujundaja Toodes Luts ja kunstnik Arp Ole. Etendust mängitakse Tallinnas Meistrite Hoovi Teatrisaalis (Vene tn.6) ja kestab kahe vaheajaga tund ja viiskümmend minutit.

Järgmised etendused 16. ja 23. veebruaril kell 20.
 

Vahur-Paul Põldma
55588462
www.uusvanateater.ee