Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

NOTAFE etendusprogramm on selgunud

16.06.2014 13:55

NoTaFe on kaasaegse etenduskunsti festival, mis toimub 7.–13. juulil 2014 Viljandis ja on sel aastal järjekorras kahekümne teine. NoTaFe on oma pika tegevuse jooksul Eesti tantsu ja teatri maailma rikastanud laia valiku rahvusvaheliselt tunnustatud õpetajate ja etendustega.

NOTAFE etendusprogrammis astuvad üles mitmed festivali töötubade õpetajad, luues osalejatele võimaluse näha neid ka laval ning tajuda seoseid õpetamise ja etendamise vahel.

Sel aastal näeb: Peter Stameri NOTAFE residentuuris alustatud soolot “FOR YOUR EYES ONLY”; Maria F. Scaroni & Frank Willensi “Towards another Miraculous”; Action Hero nimetuse all esinevate Gemma Paintini ja James Stenhous'i “Watch Me Fall”; Emma Danieli & Adriano Wilfert Jenseni “Spending Time With Dinosaurs”; Rosalind Crispi lavalist tants-diskussiooni “Unwrapping Dance”, Tove Sahlini soololavastust “My Own Bodies”, mille seejärel nädalase workshopi käigus õpivad ära töötoas osalejad; Elke Luyten ja Kira Alkeri “A Solo For Two” ning Eesti etenduskunstniku Henri Hüti “Searching For the Perfect Moment” ja hiljuti Eesti Sõltumatu Tantsu aasta auhinna saanud kadrinoormetsa ja Kadi Maria “an hour ofi”.

Igale etendusele järgneb vestlus etendajatega, mida juhivad Sybrig Dokter ja Erni Kask.

Kuni jagub kohti, saab registreerida ka NOTAFE õpitubadesse (http://www.notafe.ee/n_o_t_a_f_e_2014/registration). Sel aastal on osalejatel võimalik valida koguni kolmeteistkümne erineva õpitoa vahel! Tunnid jaotuvad hommikusteks ning pärastlõunasteks õpitubadeks, mille juhatab sisse igal hommikul 45 minutit kestev keha ja meelt äratav joogavõimlemine. Lõunapausi täidavad modereeritud vestlused nii esinejate kui õpetajatega. 

Festival lõppeb avatud lavaga pühapäeval 13. juulil kell 15:00. Avatud laval esitlevad õpitut kõikide töötubade grupid. Avatud lava on tasuta ja ootab vaatama kõiki huvilisi.Olete oodatud!


Rohkem infot festivali ja etenduste kohta: www.notafe.ee või [email protected]

Kontakt: Eve Noormets/ [email protected]/ +372 51 79773