Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Norra tenor Stephen Hansen annab neljas Eesti linnas kontserte

22.09.2007 14:05

Norra tenor Stephen Hansen annab 22. septembrist 7. oktoobrini Tartus, Tallinnas, Jõhvis ja Pärnus kokku kaheksa kontserti "The Sound of Musicals".
Kontserdil kõlavad läbi aegade armastatud muusikali- ja ooperihitid, mis on arranžeeritud klaverile ja tšellole. Lisaks Stephen Hansenile astuvad lavale armastatud poplauljad Gerli Padar ja Liisi Koikson ning Vanemuise teatri kooriartistid Siiri Koodres, Katrin Kapinus, Helen Hansberg ja Eve Neuland. Klaveril Tarmo Leinatamm, tšellol Heli Kuus ja löökriistadel Margus Tammemägi.
"Ma ei salga, veetsin rohkem kui ühe unetu öö, arutledes, milliseid lugusid peaksin Eesti publikule laulma," ütles Stephen Hansen. "Au ja võimalus laulda mainekail Eesti lavadel muudab inimese pisut kõhklevaks. Kontserdikava koostades sai mulle osaks palju rõõmu. Olen püüdnud igale meloodiale anda oma erilise seade, et see kõlaks publikule pisut uut- või teistmoodi."

Stephen Hansen on Eesti publikule tuttav juba varasemast. 2004. aasta suvel kehastas ta Vanemuise rockooperis "Jesus Christ Superstar" Jeesust. 2005 oli ta muusikalikontserdi "Memory" peaesineja. Suvel 2006 esines Stephen Hansen Tallinna laululaval toimunud "Andrew Lloyd Webberi galal" ja eelmisel suvel Tartu laululaval toimunud "Broadway galal".

Kontsert "The Sound of Musicals" toimub 22. ja 23. septembril Vanemuise suures majas, 29. septembril Jõhvi kontserdimajas, 30. septembril Pärnu kontserdimajas ja 7. oktoobril Estonia kontserdisaalis.

Tambet Kaugema
Vanemuise pressiesindaja
52 37028
[email protected]
www.vanemuine.ee