Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Noortelavastuse “Help!” kolm erinevat versiooni Tallinnas

28.02.2012 12:57

8., 9. ja 12. märtsil on eesti teatrivaatajal ainulaadne võimalus kaasa elada näitekirjanike ja lavastajate Aare Toikka (Eesti) ja Peter Horvathi (Ungari) koostöös sündinud noortenäidendi “Help!” kolmele erinevale lavaversioonile.

8. märtsil kell 16 näevad huvilised lavastuse Kolibri teatri (Ungari) versiooni EMTA Lavakunstikooli saalis (Toom-Kooli 4). Selle on lavastanud Peter Horvath, mängivad Nora Sallai ja Attila Pomlenyi.

9. märtsil kell 18 tuleb Rahvusraamatukogu teatrisaalis publiku ette lavastuse “Help!” rahvusvaheline versioon. Rahvusvahelise lavastuse teeb eriliseks see, et laval kohtuvad tõepoolest ungari näitleja Nora Sallai ja eesti näitleja Meelis Põdersoo.

12. märtsil kell 18 on aga Rahvusraamatukogu teatrisaalis laval eesti versioon VAT Teatri esituses, kus mängivad Marilyn Jurman ja Meelis Põdersoo. Lavastuse rahvusvahelise ja eesti versiooni tõid lavale Margo Teder ja Aare Toikka.

Lavastuses kõneldakse eesti, ungari ja inglise keeles. Lavastuse kõigi versioonide kunstnik on Inga Vares, muusika on pärit Ungarist, Kolibri teatri juhi Janoš Novaki sulest.

Lavastus on sündinud projekti Platform11+ raames, mida osaliselt finantseerib EL programm Kultuur.

Lugupidamisega,

Tiiu Talvist
VAT Teater
turundusjuht
53 492 856
e-post: [email protected]
www.vatteater.ee