Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Noorte Teatritehas toob vaatajate ette oma teise lavastuse

22.01.2008 13:28

Teisipäeval, 22. jaanuaril esietendub Genialistide Klubis mullu tegevust alustanud Tartu noori ühendava Teatritehase teine lavastus "Kui juhuslik on suvaline?".

"Kui juhuslik on suvaline?" on sotsiaalkriitiline tükk, mis hoidub tavapärasest moraalilugemisest. Kaasa teevad inimesed meie endi keskelt, kõigil on oma osa mängida, ka Sinul! Kõike seda toetab meie endi minevik, läbi ühise ajaloo. Tõde võib olla lihtsam, kui arvata võib.
Juhuse tõttu saavad kokku kuus inimest. Neil pole pealtnäha midagi ühist, ent inimlikust uudishimust ajendatuna otsustatakse midagi ära teha. Nimelt tekib naiivne soov maailma "parandada". On see võimalik? Kas erinevate maailmavaadetega inimesed suudavad üksmeele leida või on see lootusetu? Kui palju inimesi ja tahtmist läheks vaja, et midagi reaalselt ära teha? "Kui juhuslik on suvaline?" üritab sellele vastata.

NB! Alla 14-aastastele ei soovita!

Teksti autor ja lavastaja on Noorte Teatritehase üks alusepanija Tormi Torop. Mängivad Marit Sirgmets, Epp Tamm, Martin Tikk, Kristian Põldma, Tarmo Puolokainen, Nele Reial jt.

Etendused toimuvad 22. jaanuaril kell 19 (esietendus!) ning 23., 29., 30. jaanuaril ja 3. veebruaril kell 18 Genialistide Klubis (Lutsu 2).
Pileteid (25.-) saab osta kohapealt enne etenduse algust. Saali mahub umbes 50 inimest. Etendus on ühes vaatuses ja kestab 70 minutit.

Lisainfo:
Tormi Torop
55612 254
[email protected] 

www.teatritehas.ee