Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Noorte Teatritehas kutsub vaatama

26.02.2008 14:43

Teisipäeval, 26. veebruaril esietendub Tartus Genialistide klubis Antoine de Saint-Exupéry raamatul "Väike Prints" põhinev Marit Sirgmetsa debüütlavastus "Püüa mind ainult kinni". 

Tegemist on absurdihõngulise looga V. Printsist, kes otsib kohta täiskasvanute kujundatud maailmas. Järjest nooremad inimesed leiavad end kuristiku servalt - miski on siin ühiskonnas poolikuks jäänud. Süsteem? Individuaalsus? Moraal? Armastus?
"Vahel on nii, et kirjanik kirjutab sisuka ja paksu teose, aga keegi rebib sealt hoolimatult lehe ja voldib sellest paberlennuki või mütsi või heal juhul linnu. Loodan, et päris nii alatult pole ma raamatu "Väike prints" sisu ja sõna vorminud," ütleb lavastaja Margit Sirgmets.

"Püüa mind ainult kinni" lavastaja on Hugo Treffneri Gümnaasiumi 11. klassi õpilane Marit Sirgmets. Mängivad Liis Pokinen, Maria Metsalu, Paula Põder, Annika Oona, Lauri Läänelaid, Martin Tikk, Kaitlyn Merila ja Paula Pokinen.

Lavastus on mõeldud kõigile tulevastele ja praegustele emadele-isadele. Etendused toimuvad Genialistide kulbis (Lutsu 2, Tartu) 
26. ja 27. veebruaril, 2., 5., 9., 26. ja 30. märtsil ning 2. aprillil 2008.

Etendus on ühes vaatuses ja kestab 60 minutit. 
Piletid maksavad 25.- ja neid saab osta kohapealt enne etenduse algust.

Lisainfo: www.teatritehas.ee