Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Noori teatri- ja tantsuhuvilisi oodatakse koosloomelisse lavastusprojekti “Future 23”

08.02.2023 14:50

Tantsu-, teatri-, etendus- ja kujutavast kunstist huvituvaid noori kutsutakse lavastusprojekti "Future 23", mis pakub võimalust saada osa juhendatud koosloome lavastusprotsessist. Projekt kestab 5. märtsist kuni 4. juunini 2023.

Projekt algab 5. märtsil ja sisaldab endas kuut koostööpäeva koos lavastusprotsessi toetavate töötubadega, ühte tehnilise proovi päeva ja etenduse päeva. Igaks koostööpäevaks antakse kodutöö, mis toetab lavastuse valmimist.

Kogu protsessi vältel pakuvad professionaalset tuge TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia õppejõud ja tantsuspetsialist Raido Mägi; etenduskunstnik ja tantsuõpetaja Johhanna Anett Toomel; kaasaegse tantsu- ning põrandatehnika õpetaja Helle Mari Toomel; Ugala teatri näitleja ja lavastaja Marika Palm; koreograaf, lavastaja ja tantsija Raho Aadla ning Ugala teatri valguskujundajad Mari-Riin ja Sander Aleks Paavo.

Lavastusprojekti lõpptulemust etendatakse Tartu Uue Teatri laval 4. juunil 2023.

Täpsema ajakava ja rohkem infot lavastusprojekti kohta leiab Just Tantsukooli kodulehelt. Projekti saab registreeruda siin kuni 26. veebruarini.