Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Noored moosekandid on oodatud Estonia suvelaagrisse

06.06.2012 13:55

6.–30. juunini ja 6.–10. augustini korraldab Rahvusooper Estonia lastelaagri “Bremeni linna moosekandid”. Hommikud sisustab lühiooperi lavastamine, repertuaari õppimine,  dekoratsioonide valmistamine, rekvisiitide meisterdamine, grimmipraktika ja uhke teatrimajaga tutvumine.

Päeva teisel poolel tegeletakse põnevate lavastuseväliste tegevustega. Näiteks seotakse üks pärastlõuna loodusetemaatikaga – tutvutakse linnu- ja loomariigi laulude ja tantsudega. Külastatakse Tammsaare muuseumit Kadriorus, kus tutvutakse läbi kirjandusmängude saja aasta taguse eluga. Estonia Talveaeda on oodata lapsi rõõmustama külalisi nii klassikalise kui popmuusika ringkondadest.

Kogu ettevõtmine päädib lühiooperi “Bremeni linna moosekandid” ettekandega suurel laval. Etendus jäädvustatakse fotodele ning valmib DVD, mille iga osaleja endale tellida saab.

Suvelaagrit juhendavad Estonia teatri lauljad, tantsijad ja kunstnikud. Loomingulisesse tegevusse integreerivad laagrijuhid osavalt balleti ja ooperi põhimõisted ning ajaloo. Suvelaagrisse on oodatud lapsed vanuses 8–13, ühte gruppi mahub 35 last. Osalustasu on 90 eurot (sh ekskursioon muuseumisse ja  lõunasöögid Estonia söögitoas).

Registreerimine ja lisainfo: noortetöö projektijuht Hannaliisa Uusma, [email protected], 683 1323.

www.opera.ee
Estonia pst. 4, 10148 Tallinn, Estonia

Maja täis muusikat!