Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Noore vaataja teatrile keskenduv residentuuriprogramm otsib osalejaid

13.04.2023 10:28

Next Generation residentuuriprogramm Serbias otsib osalejaid. Residentuur toimub ASSITEJ loomingulise kogunemise eel 14. kuni 20. novembrini 2023. Kandideerimine on avatud kuni 25. aprillini 2023.

Üleskutse on mõeldud kõigile kuni 36-aastastele näitlejatele, tantsijatele, kunstnikele, lavastajatele, koreograafidele, produtsentidele, kriitikutele, uurijatele, teatripedagoogidele jt, kes tegelevad noore vaataja teatriga. Residentuuri eesmärk on pakkuda osalejatele võimalust kogemuste vahetamiseks ja koostöö tegemiseks. Kokku valitakse residentuuriprogrammi 13 osalejat.

Residentuuri keskne teema on jätkusuutlikkus, seda nii keskkonna kui ka vaimse tervise perspektiivist. Residendid saavad osa võtta töötubadest ja aruteludest jätkusuutlikkuse teemal, samuti näha Serbia noore vaataja teatri etendusi ning kohtuda kohalike teatritegijatega.

Next Generation residentuuriprogramm pakub osalejatele majutust ja toitlustust. Reisikulude osaliseks hüvitamiseks saavad residendid küsida toetust rahvusvahelisest ASSITEJ-st.

Kandideerimine kestab kuni 25. aprillini siin: https://buff.ly/3mhKDHA

Foto: Srdjan Pabllo Doroski